Öne Çıkan Özellikler

Mucize Anne Uygulaması Öne Çıkan Bazı Özellikleri

Gebelik Takibi

Mucize Anne bulunduğunuz hafta ile ilgili size detaylı bilgiler sunar. Haftaya göre bebeğinizin boyu, kilosu, büyüklüğüne göre hangi meyveye benzediğini görebilirsiniz. Ayrıca tahmini doğum tarihini, doğuma kalan süreyi takip edebilirsiniz. haftam sayfasında bulunduğunuz haftaya özel, özenle hazırlanmış makalelere ulaşabilirsiniz.

anasayfa
bebek makale

Anne Bebek Hafta Detay Makaleleri

İçinde bulunduğunuz hafta vücudunuzda meydana gelen değişimler hakkında detaylı bilgiler alırsınız. Ayrıca bebeğinizin haftalık gelişimini bilgilendirici ve bebeğinizin kendi ağzından yazılmış eğlenceli makaleler ile öğrenebilirsiniz.

Gebelik Takvimi

Kişisel gebelik takvimi ile hamilelik takibini bir üst seviyeye taşıyın. Doktor randevularınız, Test&Tahlil Randevularını takvime ekleyen ve randevu saatinden 1 saat önce bildirim alın. Ayrıca renkli notlar oluşturun. İlaç içme hatırlatıcısı ile sağlıklı bir gebelik geçirin.

takvim 1
bildirimler

Bebekten Günlük Bildirimler ve Gelişimi İle İlgili Haftalık Mesajlar

Bebeğiniz ile olan bağı güçlendirecek bebeğinizin ağzından yazılmış günlük tatlı bildirimler alırsınız.


Daha Fazla Özellik

Mucize Anne hamilelik süresince ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerecek şekilde ntasarlanmıştır.

test

Sağlık Testleri

Hamileliğiniz süresince yapacağınız tüm testleri takip edebileceğiniz bir özellik. Önerilenler arasında yapacağınız testleri seçebilir veya randevu listenize ekleyebilirsiniz.

listeler

İhtiyaç Listeleri

Sizin ve bebeğizin ihtiyaçlarının listelendiği bir sayfa. Aldığınız ihtiyaçlarınızı takip edebilir, öneriler arsından seçim yapabilir veya kendiniz listeler oluşturabilirsiniz.

belirti

Hamilelik Belirtileri

Hamileliğin dönemlerinde sizi hangi can sıkıcı hamilelik belirtilerin beklediğini öğrenin veya kendi listenizi oluşturun. Size özel bir gebelik karnesi oluşturun.

MUCİZe anne hamilelik takibi uygulamasını

Şimdi İndirin